PerDormire
CZ PL SK

Rýchly kontakt

+421 948 062 906
p e r d o r m i r e @ m a c h a l a . s k
Aktuality > Ako vyberať z pestrého sortimentu matracov Perdormire

Ako vyberať z pestrého sortimentu matracov Perdormire

26. 05. 2021

Perdormire sa vďaka neustálej inovácii a využívania najmodernejšej technológie so zachovaním tradičných postupov nachádza vždy o krok pred konkurenciou. Patrí medzi popredných výrobcov luxusných matracov zvyšujúcich komfort spánku a znižujúcich bolesť chrbta. Zaujala Vás niektorá z prémiových matracov PerDormire? Pomôžeme Vám sa v ponuke rýchlo a ľahko zorientovať! 
V talianskej dielni PerDormire sa vyrábajú tri základné rady matracov, ktoré nájdete v našej ponuke:

Matrace Perdormire Premium

"Táto rada je dôkazom neustáleho vývoja a sleduje najposlednejšie trendy v oblasti zdravého spánku ..."

Matrace Perdomire Premium korešpondujú so zvýšeným dopytom po kvalitnom spánku. Táto rada je dôkazom neustáleho vývoja a sleduje najposlednejšie trendy v oblasti zdravého spánku a vyznačuje sa použitím moderných materiálov, príkladom je inovatívny materiál seafoam. Ide o mimoriadne kvalitnú penu zaisťujúcu maximálny relaxačný komfort. Táto morská pena dokáže zadržať až 10x viac vzduchu než peny klasické.

Matrace Perdormire Bio

"Unikátny technologický postup za použitia prírodných materiálov ..."

Matrace Perdomire Bio poskytujú záruku kvalitného a energického spánku. Jadrá matracov sú vytvorené z prevažne prírodných materiálov. Esenciálne oleje alebo sója patrí k základným atribútom pri výrobe. Unikátny technologický postup za použitia prírodných materiálov zaručuje maximálne ortopedické a hygienické vlastnosti. Matrac Bio ocenia predovšetkým klienti, ktorí hľadia na ekologickú podstatu použitých materiálov pri výrobe a zároveň vyhľadávajú zázemie pre zdravý spánok.

Matrace Perdormire Blue Line

"Ponúkajú maximálny štandard kvality spánku ..."

Matrac Perdomire Blue Line ponúkajú maximálny štandard kvality spánku pre klientov s individuálnym potrebami. Typickým prvkom matracov z tejto mimoriadne kvalitnej rady je viskoelastická tzv. Lenivá pena. Ide o tepelne senzitívny penu, ktorá sa vďaka svojim charakteristickým vlastnostiam dokáže skvele prispôsobiť krivkám ľudského tela. Vďaka tomu získate dokonalú oporu pre zdravý a kvalitný spánok.

 

Navštívte aj Vy niektorého z našich certifikovaných partnerov Perdormire a vyberte si ten pravý matrac presne pre Vás ...

Naši partneri