PerDormire
CZ PL SK

Rýchly kontakt

+421 948 062 906
p e r d o r m i r e @ m a c h a l a . s k
Aktuality > Bio trendy vo Vašej spálni

Bio trendy vo Vašej spálni

21. 06. 2018

Prírodné materiály a zdravý životný štýl sú bežnou súčasťou modernej doby. Značka PerDormire zaraďuje nové BIO materiály do svojej kolekcie a prináša tieto trendy aj do našich spální. Prostredníctvom BIO matracov predstavuje novú dimenziu spánku. Relaxačný účinok a výborné ortopedické vlastnosti ocenia aj tí najnáročnejší.

BIO matrace sú určené pre užívateľov, ktorí dávajú prednosť prírode a ekologickým materiálom. Pôsobí relaxačným účinkom na ľudský organizmus a svojimi ortopedickými vlastnosťami zaisťujú zdravý a nerušený spánok. PerDormire svojou radou BIO, prezentujúcov štyri typy matracov, prináša zdravý životný štýl do vašej spálne. Na trh v tomto roku prichádzajú tri novinky.

Vlajkovou loďou kolekcie je matrac Genes HD. Poskytuje komfortný spánok vďaka dvojvrstvovému jadru. Jeho horná vrstva z lenivej peny sa ideálne prispôsobí tvaru tela a predstavuje jeho ortopedickú oporu. Spodná vrstva o vysokej elasticite tvorí výbornú ergonomickú základňu. Mimoriadne vysoký 40% podiel prírodných látok na báze soyi v jadre matraca veľmi priaznivo pôsobí na relaxáciu najmä pohybového ústrojenstva. Poťah so všitou viscoelastickou penou prináša pohodlné spanie a obsiahnuté striebro zaisťuje antibakteriálne a antiseptické účinky.

Výborné ortopedické a hygienické vlastnosti matraca BIO DUET sú dané kombináciou viscoelastickej peny, ktorá je obsiahnutá ako v hornej časti jadra, tak aj v prešitom poťahu, a studenej peny, tvoriace základnú časť jadra. Komfort dopĺňa bočný prevzdušňovací pás a mikrokapsule v poťahu, ktoré uvoľňujú vôňu zeleného čaju. Rovnako ako Genèse HD má i táto matrac snímateľný prateľný poťah.

 

Naši partneri