PerDormire
CZ PL SK

Rýchly kontakt

+421 948 062 906
p e r d o r m i r e @ m a c h a l a . s k
Aktuality > Matrace Perdormire - už viac ako 40 rokov spokojného spánku ...

Matrace Perdormire - už viac ako 40 rokov spokojného spánku ...

26. 05. 2021

Unikátne poznatky z odboru výroby matracov, technologické postupy a tradície odovzdávané z generácie na generáciu, presne taká je obchodná stratégia jednej z najúspešnejších spoločností poskytujúcich optimálnu zázemie pre váš spánok.

Značka Perdomire bola založená už roku 1971 Profesionálne a predovšetkým zodpovedný prístup k svojej práci rodinu Caso priebehu niekoľkých rokov vymrštil medzi popredných výrobcov luxusných matracov. Perdomire ponúka matrac so svojou charakteristickou kultúrou zdravého spánku, kedy je venovaná pozornosť každému detailu.

Perdormire včera a dnes...

Z dnešného pohľadu je spoločnosť Perdormire popredným výrobcom matracov. Pôvodne sa v zázemí spoločnosti vyrábalo 40 ks matracov denne. Teraz ide o viac ako 3000 ks za deň. Výroba matracov je situovaná do továrenskej haly o veľkosti 20 000 metrov štvorcových. Viac ako tridsať rokov skúseností sa odráža v každom postupe, vďaka tomu sa k zákazníkovi dostáva prvotriedny produkt z oblasti kvalitného spánku. Matrace Perdormire v sebe ukrývajú remeselnú starostlivosť a originálny spôsob dizajnového prevedenia.

 

Kvalita a hodnoty italských matrací PerDormire Italské matrace PerDormire s tradicí od roku 1971 Technologicky vyspělé postupy při navrhování a zkoušení matrací PerDormire

Kvalita na prvom mieste!

Spoločnosť Perdormire si je vedomá, ako je spánok pre ľudský život nesmierne dôležitý. Celú tretinu zo svojho života venujeme práve odpočinku. Vďaka tomu sú matrace realizované s maximálnym ohľadom na detail a všetky technologické postupy pri výrobe starostlivo strážené. Tento svedomitý prístup radí Perdormire na špic v danej oblasti. Kvalita spracovania každého matraca je vystopovatelná po všetkých stránkach.

 

"Celú tretinu zo svojho života venujeme práve odpočinku ..."

Výsledné produkty z talianskej dielne si odniesli niekoľko prestížnych ocenení a okrem iného sú aj certifikované. Pri výrobe sú používané výhradne ekologicky nezávadné materiály a tiež spĺňajú certifikačné kritériá pre použitie v medicíne.

 

PerDormire Cultura del Benssere

Naši partneri