PerDormire
CZ PL SK

Rýchly kontakt

+421 948 062 906
p e r d o r m i r e @ m a c h a l a . s k
Aktuality > Nanotechnológia už aj v spálni?

Nanotechnológia už aj v spálni?

26. 05. 2021

Spánok je najdôležitejšou formou odpočinku každého človeka. V dnešnej uponáhľanej dobe sa stáva relaxácia nepostrádateľnou súčasťou nášho života. Značka Perdormire, sa už tradične spája s novou kultúrou zdravého spania, prichádza na trh s novinkami zo sveta matracov a vankúšov.

Nanotechnologie v ložnici

PerDormire prináša novú radu matracov LIFESTYLE, charakteristickú špičkovými materiálmi z viscoelastickej, tzv. Lenivej peny. Sú určené pre zákazníkov s individuálnymi potrebami pre kvalitný spánok. 
Vlajkovou loďou tejto rady je matrac MIND IMPRESSION. Kombinácia lenivej peny v hornej časti jadra a kvalitnej studenej peny v spodnej časti poskytuje pohodlnú a pevnú oporu tela. Pri konštrukcii poťahu bola použitá nanotechnológia, ktorá dodáva matracu dlhodobo vysokú priedušnosť a zároveň umožňuje odvod potu do povrchovej tkaniny.

Matrace AIR MEMORY

Pre zdravý spánok aktívnych ľudí je vhodný vzdušný, ortopedický matrac AIR MEMORY COOLMAX PLUS. Dvojvrstvové jadro kombinuje lenivú a studenú penu a vytvára účinnú oporu celého tela. Povrch poťahu tvorí štvorkanálikové duté vlákno Coolmax s veľmi dobrou tepelnou reguláciou a rýchlym odvodom telesnej vlhkosti.

 

 

Matrace HR TERAPY

Veľmi špecifický matrac HR terapiou je tvorená monoblokom kvalitnej studenej peny. Komfortný spánok je zaistený jej rozdelením do siedmich anatomických zón s rozdielnou tuhosťou pre jednotlivé časti tela. Zabezpečuje tak veľmi dobré podmienky pre správnu polohu chrbtice. Komfort spania a príjemnú relaxáciu podporí poťah so všitou viscoelastickou penou, ktorý je vodoodpudivý, snímateľný, s antibakteriálnou úpravou.

 

 

Naši partneri