PerDormire
CZ PL SK

Rýchly kontakt

+421 948 062 906
p e r d o r m i r e @ m a c h a l a . s k
Perdormire > O Perdormire

O Perdormire

História

Založená v Montale (Taliansko) v roku 1971. tvorivostou a zručnosťou rodiny Caso, firma Materassificio Montalese vzrastala po dlhé roky, až sa stala úspešnou firmou. Neoceniteľným spojením zručnosti, technických a technologických poznatkov, prenášaných z jednej generácie na druhú a obohatením stále novými a originálnymi poznatkami, bolo dosiahnutá vynikajúca úrovne každodennej produkcie firmy.

 

 

PerDormire historie
PerDormire firma

FIRMA

Produkcia matracov Perdormire sa dnes odohráva na ploche viac ako 20.000 metrov štvorcových. Jej denná produkcia vzrástla z pôvodných 40 ks na viac ako 3.000 ks matracov v súčasnosti. Firma, v ktorej tridsaťročná skúsenosť, pracovné nasadenie a všetky výhody ručnej produkcie (skvelá starostlivosť o kvalitu, detail, spôsob prevedenia) sa snúbi v precíznosti technológie a výrobného procesu pre dosiahnutie produktov vysokej kvality, schopných udržať sa na medzinárodnom trhu najvyššej úrovne.

 

 

 

Poslanie

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a zhotovenie matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma s pevne zakorenenú zručnosťou vo svojej DNA.

 

 

 

HODNOTY

Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej krajine, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základne značky Perdormire vybudovanej deň po dni na základných ľudských hodnotách.

 

 

 

 

Výskum

Oddelenie výskumu a vývoja značky Perdormire sa neustále zaoberá štúdiom a realizáciou nových metód a materiálov. Okrem najlepších vývojových technológií výroby matracov sa snažia využiť všetky predností BIO produktov použitím esenciálnych olejov z rastlinných semien a materiálov na báze sóje, pre zaručenie spánku v kompletnej harmónii s prírodou. Pre úplné uspokojenie nárokov každého zákazníka Perdormire používa najnovšiu technológiu zvanú Ergo Check, testovací systém pohodlnosti produktov, ktorý na základe analýzy jednotlivých časti tela (648 snímačov na rôznych plochách matraca) dovolí osobne prispôsobiť podporné schopnosti matraca nárokom každého zákazníka

 

KVALITA

Produkty Perdormire disponujú zvýšeným štandardom bezpečnosti, prispôsobením sa človeku a zvýšeným ohľadom na životné prostredie. Z najdôležitejších osvedčení pripomeňme Oeko Tex Standard 100, osvedčenie zaručujúce, že výrobky neobsahujú látky škodlivé pre zdravie človeka, odolnosť proti požiaru, ďalej certifikát BS (British Standard), zaručujúce na základe medzinárodných technických noriem bezpečnosť, odolnosť a kvalitu všetkých použitých materiálov. Naša firma vlastní licenciu značky Woolmark a takisto aj certifikát pre použitie výrobkov v medicíne. Všetky naše matrace sú vyrobené z ekologických materiálov.

 

100% MADE IN ITALY

Pre 100% garanciu najvyššej kvality spánku značka Perdormire vyvíja a následne vyrába každý matrac exkluzívne vo svojich vlastných výrobných priestoroch v Taliansku. Vynaliezavosť, vášeň, originalita a inovácia: karty, ktoré vyhrávajú v porovnaní so svetovými trhmi.

 

 

 

 

 

 

PerDormire italská výroba
Technolohie PerDormire

Technológia

Prečo najväčšie zlepšenie účinnosti a kvality vlastných produktov značka Perdomire kladie stále zvýšenú pozornosť na vývoj nových technológií a automatizáciu. Za celé roky štúdií bola vyvinutá jedinečná technika schopná odstrániť nadmerné prepravné rozmery a vplyv na životné prostredie. Vďaka technológii vákuového balenia matraca dokáže zmenšiť svoj ​​objem o takmer 90%, čím sa uľahčuje uskladnenie a preprava, čo je veľkou výhodou. Ale hlavnou pýchou značky Perdormire je jedinečnosť nástrojov použitých na výrobu jednotlivých matracov, digitálnych tlačiarní na označenie obalov, štvorfarebné značkovací tlačiarne a vyšívacie stroje na označenie etikiet: značka kvality výrobkov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naši partneri