PerDormire
CZ PL SK

Rýchly kontakt

+421 948 062 906
p e r d o r m i r e @ m a c h a l a . s k
Perdormire > Naše služby

Služby

Vakuové balenie

Vakuové baleníOriginálny spôsob balenia matraca, ktorý umožňuje minimalizovať jeho prepravné rozmery. Vákuové balenie tak má rad výhod. Uľahčuje manipuláciu s matracmi a ich transport. Matrace sú až do doby dodania k zákazníkovi chránené pred vonkajšími vplyvmi. Zákazník má 100% istotu, že kupuje nový, nepoužitý matrac. Vákuové balenie naviac svedčí o vynikajúcej kvalite použitého materiálu.Vakuové balení

Servis 24

Servis 24Nadštandardná služba pre najpredávanejšie rozmery našich matracov, ktoré sme schopní dodať našim obchodným partnerom i zákazníkom do 24 hodín. Teda už žiadne dlhé čakanie na vybraný matrac.

Atypické rozmery

Atypické rozměryPodrobnejšie informácie o atypických rozmeroch našich matracov vrátane cien nájdete tu. Všetky matrace dokážeme vyrobiť v akomkoľvek rozmere presne podľa Vašich požiadaviek do 20 pracovných dní.

Poradíme Vám

Poradíme VámNa všetkých predajných miestach alebo na Perdormire linke alebo emailu Vám špeciálne vyškolení predajcovia poradia, aký matrac je pre Vás ten najlepší a vysvetlia problematiku zdravého spania.

Naši partneri